Kształt penisa

ksztalt penisa

Jaki kształtu powinien mieć penis? kształt penisa jest charakterystyczny dla każdego mężczyzny. Jedni maja członki przechylone w prawo bądź w lewo.

Czytaj więcej

Wielkość jąder mężczyzny

wielkosc jader

statystyczna wielkość jada męskiego wynosi w Europie 3,2 cm wysokości i 1,5 cm szerokości. W Polsce średnia jest niemal identyczna jak w Europie.

Czytaj więcej

Czy seks analny boli?

srks analny

Przyjemność czy ból i cierpienie? zdania co do stosunków są podzielone, większość kobiet podchodzi bardzo niechętnie do tego typu urozmaicenia życia seksualnego.

Czytaj więcej

Orgazm u kobiety

First blog post

Najprościej doprowadzić kobietę do orgazmu drażnieniem łechtaczki i punktu G. Ta metoda o której zaraz napiszę dotyczy punktu G, ale możesz w każdej chwili użyć dodatkowo palców i drażnić jej łechtaczkę.

Czytaj więcej

Suchość pochwy

Second blog post

Suchość pochwy inaczej zwana dyspareunią to kobieca dolegliwość, której przyczyny mogą być psychiczne jak i fzyczne. Krótko mówiać, winne są tutaj hormony, które portafią platać figle.

Czytaj więcej

Wielkość penisa

Third blog post

Jaka aktualnie jest średnia długość penisa w Polsce, czy ktos przeprowadzał kiedys badania, ankiety? Czy te wyniki są wierygodne? Wszytscy zadają sobie pytanie ile tak naprawde mierzy średni Polak.

Czytaj więcej

Smak spermy

Fourth blog post

Manipulacja smakiem seksualnych płynów ma wielką historię. Dobrze już wiemy, że najgorzej smakuje się po czosnku, szpargach i karczochach, a słodycze i owoce doznania znacznie poprawiają. O higienie chyba nie muszę wspominać - nie mycie się codziennie to pewny sposób jak zniechęcać wszystkich fanów oralu.

Czytaj więcej

Sponsorzy

b4design brandujemy artfotografia Centrum szkoleń

Ostatnio dodane

Second blog post

Seks analny, czy boli?

Fourth blog post

Jak smakuje sperma?

Fifth blog post

Wielkość pochwy?

Jak zrobić facetowi dobrze?

Przytrzymaj członek dłonią i przystąp do delikatnych jego pocałunków. Poliż go, ślizgając językiem po całej powierzchni.

Reklama