pochwa

Jak powinien wyglądać pierwszy raz?

Dla kobiet, które zdecydowały się na rozpoczęcie życia seksualnego ze swoim partnerem jest to bardzo ważna decyzja. Jednak za nią przemawia strach dotyczący bólu, brak akceptacji ze strony partnera, nagość przed swoim partnerem.

Najważniejsze jest podejście do sytuacji – kobieta musi być rozluźniona, a także myśleć pozytywnie. Nie pozwalać sobie na myślenie o zbędnych kilogramach, pomarańczowej skórce czy rozmiarze piersi. Skoro zdecydowaliśmy się na współżycie z mężczyzną którego kochamy – to akceptujemy swoje niedoskonałości. W kwestii faceta leży przygotowanie atmosfery. Ma ona rozluźnić towarzyszące spięcie partnerki i spowodować zaskoczenie w oczach kobiety, które pomoże jej zapomnieć o strachu, lękach etc.

Doświadczenie w sprawach seksualnych mówi nam, że najlepszym sposobem jest spontaniczność. Panowie! Partnerka wcale nie musi wiedzieć co się kroi, natomiast Wy powinniście zadbać o szczegóły (romantyczna kolacja, wspólna kąpiel, świece, nastrojowa muzyka, żel nawilżający, olejek do masażu, czułe słowa, a nawet odrobina alkoholu) aby seks kojarzył jej się z wielką przyjemnością, czymś wyjątkowym. Bo w końcu dla kobiet jest to coś wyjątkowego – taka chwila nie powtórzy się już nigdy. Na koniec kilka słów do młodych kobiet. Nie słuchajmy porad swoich niedoświadczonych koleżanek, z racji że każda kobieta ma inną budowę – nie wszystkie boli wejście partnera do pochwy czy sam seks.

Kobiety mogą również odczuwać dyskomfort spowodowany pojawieniem się krwi lub błoną dziewiczą (która po przebiciu pojawi się na zewnątrz). Nie obawiajmy się reakcji mężczyzny. Dla Niego jest to też sytuacja świeża - ale jeżeli jest normalny i nas kocha, to tą sytuację odbierze jako uznanie. Bo to w końcu jego zasługa :)) Mała rada - jeżeli w trakcie stosunku część błony dziewiczej pojawi się z krwią (błona dziewicza czyt. stan podobny do galaretki) najlepiej odczekać kilka dni, ponieważ pochwa jest naruszona i wrażliwa.
Istnieje również wariant, że dopiero po odbytym stosunku (np po godzinie) zaczniemy krwawić.
Szczegółowe planowanie punkt po punkcie w tych sprawach wygląda mizernie. Dlaczego ? Bo gdy nie pójdzie nam według planu to będziemy czuć niedosyt i zażenowanie, a dodatkowo skrępowanie spowodowane myśleniem czy wszystko idzie zgodnie z planem.

TRÓJKĄTY

Kto z Was próbował?
featured

Jak zrobić facetowi dobrze?

Przytrzymaj członek dłonią i przystąp do delikatnych jego pocałunków. Poliż go, ślizgając językiem po całej powierzchni. Ciekawym trikiem na tę chwilę jest wypicie czegoś gorącego, co podniesie temperaturę w ustach oraz posmarowanie warg kostką lodu - taka różnica temperatur wzmocni jego doznania.

Reklama

Sponsor name Sponsor name Sponsor name Sponsor name

Reklama