damskie fryzury intymne

Damskie fryzury intymne

Wiele kobieta zadaje sobie pytanie, jak jeszcze lilkanaście lat temu kobiety mogły nie golić swoich miejsc intymnych. Aktualne czasy skłaniają większość kobiet aby dbały o swoje strefy intymne. Długie zapuszczone włosy nie są już w modzie, mężczyźni niechętnie podchodzą do tego typu spraw. Tak więc jeśli lubisz zabawy językiem Twojego mężczyzny po miejscach intymnych, wiedz, że on będzie woleć Cie ogoloną na gładko lub też z delikatnycm owłosieniem, np. paseczkiem.
Jak często golić miejsca intymne?fryzury inymne damskie Część kobiet goli swoje miejsca intymne codziennie, podczas codziennej kąpieli, nie dopuszczając tym samym do odrośneicia i drapania. Inne robią to co 2-3 dni, aby skóra była po zdoleniu gładsza i milsza w dotyku. My polecamy tą drugą opcję, codzinne golenie powoduje podrażnienie oraz wysusza skórę w tych miejscach. A jak wygląda higiena?
W miejscach intymnych tworzy się typowa dla tego miesc fauna bakteryjna, po części owłosienie robi optymalne środowisko. Jednak regularna higiena nawet golonej codziennej strefy nie powoduje jakiś poważnych problemów.
Zobacz też fryzury intymne mężczyzn.

TRÓJKĄTY

Kto z Was próbował?
featured

Jak zrobić facetowi dobrze?

Przytrzymaj członek dłonią i przystąp do delikatnych jego pocałunków. Poliż go, ślizgając językiem po całej powierzchni. Ciekawym trikiem na tę chwilę jest wypicie czegoś gorącego, co podniesie temperaturę w ustach oraz posmarowanie warg kostką lodu - taka różnica temperatur wzmocni jego doznania.

Reklama