Męskie fryzury intymne

Dbałość o wizerunek stref intymnych u kobiet to normalość, a jak to wygląda u mężczyzn? Facetów można podzielić na trzy grupy, pierwsi, typowi mach, którzy za nic w siecie nie ogolą swojego przyrodzenia. Uważają oni to za czyć niemęskości, dla nich facet powinin być surowy, taki jaki jest. Druga grupa to mężczyźni, którzy raz na jakiś czas golą swoje miejsca intymne, nie pozwalając aż włosy będą jak kłebek nici, gniazdko dla ptaszka. No i ostatnia grupa to daceci, którzy regularnie golą/depilują swoje miejsca intymne. A dlaczego to robią? Przede wszystkim dla swoich kobiet, a także dla pelszego samopoczucia jak to sami określają.
Dlaczego kobiety wolą ogolone penisy?fryzury inymne Przede wszystkim dlatego, ze podczas zabaw oralnych te włosy zawsze się gdzieś miotają, wypadają i pozostawiają niesmak na dalsze zabawy, a także z racji drapania. W trakcie stosunku miejsca intymne kobiety narażone są na ich oodziałowywanie, a trzeba przyznać, że wiekszość facetó jest dość mocno owłosiona, a włosy w miejscach intymnych są dość twarde i ostre. A jak wygląda kwestia higieny intymnej?
Mężczyźni, którzy golą swoje przyrodzenie nie są na rażeni na bakterie i wirusy żyjące i pastwiące się potem. A jak wiadomo w ciepłe dni i prz obcisłej bieliźnie ten stan występuje. Jednak trzeba pamiętać i w okolicach intymnych panuje specjalna flora bakteryja, tak więc nie można przesadzać i depilacją.
Zobacz też fryzury intymne kobiet.

TRÓJKĄTY

Kto z Was próbował?
featured

Jak zrobić facetowi dobrze?

Przytrzymaj członek dłonią i przystąp do delikatnych jego pocałunków. Poliż go, ślizgając językiem po całej powierzchni. Ciekawym trikiem na tę chwilę jest wypicie czegoś gorącego, co podniesie temperaturę w ustach oraz posmarowanie warg kostką lodu - taka różnica temperatur wzmocni jego doznania.

Reklama